OTC Space Logo

OTC Space

$OTC
#32,393
Protocol
64 aylar önce başlatıldı
0Toplam oy0 günlük oy
0X oylarıbu hafta paylaşıldı
Henüz grafik mevcut değilBu token'ın şu anda DexScreener veya GeckoTerminal üzerinde bir işlem havuzu bulunmuyor.

OTC Space hakkında

Proje tarafından yazıldı

OTC Space is the First Decentralized Over-the-counter market protocol.

We are going to unlock the liquidity of digital assets during lock-up periods based on deliverable futures contracts and collateral systems.

OTC Space is powered by a team of 10 independent contributors and everyone who can prove their skills can join the development.

OTC Space piyasa verileri

Canlı Coinvote ve piyasa verilerine dayalı otomatik özet.

Al & Sat Vergileri · OTC Space

OTC Space ticareti yaparken, her işlemle ilişkilendirilmiş olan alış ve satış vergilerini göz önünde bulundurmanız önemlidir. OTC Space için alış vergisi 0.07% iken, satış vergisi 0.06%'dir. Bu vergiler, genel getirilerinizi potansiyel olarak etkileyebilir, bu yüzden yatırım stratejinize bu faktörleri dahil etmek önemlidir.

Tokenomik · OTC Space

OTC Space'ın tokenomisi, toplam 995,450,000 token arzından oluşur, bunların -825,969,468 tanesi şu anda dolaşımdadır. Tokenomiyi anlamak, potansiyel yatırımcılar için önemlidir çünkü tokenin dağıtımı ve mevcudiyeti hakkında bilgi verir, bu da doğrudan piyasadaki değerini ve talebini etkileyebilir.

Cüzdan Desteği · OTC Space

OTC Space tokenlarınızı güvenli bir şekilde saklamak için Trust Wallet, MetaMask, SafePal, Coin98 gibi çeşitli cüzdanlar kullanabilirsiniz. Bu cüzdanlar, dijital varlıklarınızı yönetmek ve saklamak için güvenli bir ortam sağlar. Belirli bir kripto paranın desteklendiği ve yüksek düzeyde güvenlik, kullanıcı dostu özellikler ve tercih ettiğiniz cihazlarla uyumluluk sağlayan bir cüzdan seçmek çok önemlidir.

Fiyat Performansı · OTC Space

OTC Space'nin fiyatı şu anda seviyesinde ve son 24 saat içinde 0% değişim yaşadı. Bu dönemdeki işlem hacmi 0'dir. Dolaşımdaki -825,969,468 token ile, OTC Space piyasa katılımcılarının güçlü ilgisini yansıtan 0 piyasa değerine ulaşmayı başardı.

coinvote.cc/coin/OTC-Space

Bilgi

Güncellendi: 2026-02-18 04:21 UTC
ZincirBinance Smart Chain
Fiyat$ 0.00
Piyasa Değeri$ 0
24 Saatlik Değişim (%)+0.00%
Toplam Arz995,450,000
Dolaşımdaki Arz-825,969,468
Başlangıç TarihiJune 30th 2021, 00:00
Eklenme tarihiJuly 1st 2021, 03:45
Listelenen tarafındanOTC SPACE

Güvenlik Taraması

7 monthsönce

Güvenlik taraması Goplus tarafından gerçekleştirilir ve sözleşme güvenliğinin genel bir göstergesi olarak hizmet verir.

Tüm potansiyel tehdit ve güvenlik açıklarını tespit etmeyebilir. Her zaman kendi araştırmanızı yapın.

Sahip Sayısı:3
Alım Vergisi:0.07 %
Satış Vergisi:0.06 %
Sahip Oldukları:91.49 %
Honeypot Kontrolü:
Kara Listeye Alınmış Kontrol:
En İyi 10 Sahip:100.00 %
Anti-Balina Mekanizması:
Sahipliği Geri Alabilir:
Kayma Değiştirilebilir:
Transfer Durdurulabilir:
Açık Kaynak:

Yeni Coinleri Keşfedin

Topluluk $OTC

0 takipçi Tümü

OTC Space hakkında henüz topluluk gönderisi yok. İlk sen ol!

Bir gönderi yaz

Kripto varlıklar oynaktır ve yüksek risk taşır: tüm paranızı kaybedebilirsiniz. Coinvote bir bilgi ve topluluk platformudur, yatırım tavsiyesi değildir. Sıralamalar oyları yansıtır, öne çıkarılan listelemeler ücretli reklamlardır. Feragatname Kimlik taklidi veya içerik kaldırma